Ел құрамасын XXIX қысқы универсиада ойындарына шығарып салу рәсімі өтті

24/02/2019

Қазақстан студенттер құрамасы ресейдің красноярск қаласында өтетін XXIX қысқы универсиада ойындарына аттанды. Астана қаласындағы Н.Назарбаев атындаы Халықаралық әкежайда спортшыларымзды байрақты бәсекеге шығарып салу рәсімі өтті.

 

Дүбірлі дода да 95 спортшы спорттың 9 түрінен ел намсын қорғайды.

 

Сноуборд 

- Дарья Слободкина

- Олег Панин

Шаңғымен бағдарлау

- Әділ Төлеубаев

- Анна Мельник

- Асем Назырова

- Ильяс Назыров

- Камила Ибраева

- Дмитрий  Адамович

- Махаббат Амрина

- Виталий Лукашевич

- Анастасия Огнева

- Никита  Кузнецов

Фристайл (могул, ски-кросс, акробатика)

- Бағлан Инкарбек

- Маржан Ақжігіт

- Жанбота Алдабергенова

- Ақмаржан Қалмұрзаева

- Ильдар Бадрутдинов

- Нұрлан Батырбаев

- Аяна Жолдас

- Данил Бабакин

- Айжан Сапиянова

- Аяулым  Амренова

- Александр  Геберт

- Константин  Горлачев

- Павел  Колмаков

- Олег Цинн

Тау шаңғы спорты

- Захар Кучин

- Мария Григорова

Мәнерлеп сырғанау

- Элизабет Тұрсынбаева

- Абиш Байтканов

- Айза Мамбекова

- Артур Панихин

- Жансая Адыханова

Шаңғымен жарыс

- Нуркен  Аскар

- Наиль  Башмаков

- Константин Борцов

- Никита Гридин

- Әсет Дүйсенов

- Олжас  Климин

- Иван  Люфт

- Эльмира  Мутагарова

- Ксения  Шалыгина

- Валерия  Тюленева

- Ангелина  Шурыга

- Тамара  Эбель

Шорт-трек 

- Алия  Әмірғалиева

- Қадиша Бақыткереева

- Евгений  Ребик

- Алена  Волковицкая

- Еркебұлан Шамұханов

- Мерсаид Жақсыбаев

- Нұрлыбек Бейсеев

- Нұртилек Қажғали

- Яна  Хан

- Денис Никиша

Хоккей

- Никита  Самойлов

- Степан  Александров

- Никита  Бояркин

- Дмитрий   Гренц

- Дмитрий Гурков

- Мадияр Ибрайбеков

- Никита  Клещенко

- Сергей  Кудрявцев

- Валерий  Севидов

- Егор  Шалапов

- Александр  Пелевин

- Иван  Степаненко

- Владислав  Никулин

- Аркадий  Шестаков

- Артем  Лихотников

- Кирилл  Панюков

- Антон  Некряч

- Артур  Шетле

- Андрей  Яковлев

- Дмитрий Преснов

- Валерий  Гурин

- Эмиль Нургалиев

Бенди (допты хоккей)

- Бержан  Ахметжанов

- Ардақ Орынбасар

- Максим  Утебалиев

- Сұлтан  Кадиржанов

- Куаныш  Темиралин

- Болат  Мухит

- Илья  Глухов

- Андрей  Малышев

- Ершат  Амангелдиев

- Андрей  Гущин

- Даурен  Оралов

- Азат  Бектурган

- Нурбол Бокешов

- Антон  Свешников

- Амир  Кадиржанов

- Антон  Михалкин

Естеріңізге сала кетейік универсиада ойындары Красноярск қаласында 2-12 наурыз аралығында өтеді. 56 мемлекеттен үш мыңнан аса судент қатысатын бәсекеде 76 жинақ медаль сарапқа салынады.

Соңғы жаңалықтар
Сілтемелер