Басты бет > Жаңалықтар
Дойбыдан Азия чемпионаты өтті
20.06.2022

14-20 маусым аралығында Өзбекстан астанасы Ташкентте 64 және 100 шаршылы дойбыдан Азия чемпионаты өтті. Бәсеке номинациясы 100 шаршылы дойбы (классика, рапид, блиц). Классика – 1 сағат, 20 мин + 1 мин, рапид – 15 мин + 3 сек, блиц – 5 мин + 3 сек); Ал 64 шаршылы дойбы номициялары (классика, рапид, блиц). Классика – 45 мин + 20 сек, рапид - 7 мин + 5 сек, блиц 3 мин + 2 сек);

Құрлық чемпионатына 9 елдің (Ауғанстан,Кувейт, Қазақстан, Қырғыстан, Монғолия, Өзбекстан, Тәжікстан, Үндістан, Жапония) 400-ге жуық өкілі қатысты. Бәсеке нәтижесін назарларыңызға ұсынамыз:

Классика, ерлер:

I орын – Жекеев Мират (Қазақстан),

II орын – Худойназаров Рамазан (Өзбекстан)

III орын - Бердибаев Бауыржан (Қазақстан).

Классика, әйелдер:

I орын - Турсунмуратова Шахзода (Өзбекстан)

II орын - Джумагальдиева Алтынай (Қазақстан),

III орын - Батдава Есуй (Моңғолия).           

23 жасқа дейінгі жастар:

I орын - Есбол Еренгайып (Қазақстан)

II орын - Абдуллаев Джахангир (Өзбекстан)

III орын - Болтабоев Умид (Өзбекстан)

23 жасқа дейінгі қыздар:  

I орын - Давлетова Анель (Қазақстан)

II орын - Бердикулова Васфия ( Өзбекстан)

III орын - Костицына Мария (Қазақстан)

20 жасқа дейінгі ұлдар:

I орын - Мирам Адильхан (Қазақстан)

II орын - Урмоналиев Озодбек (Өзбекстан)

III орын - Айтмухамбетов Асылхан (Қазақстан).

20 жасқа дейінгі қыздар:

I орын - Нигматуллаева Робиябану (Өзбекстан)

II орын - Бапиева Лиза (Қазақстан)

III орын - Жумалиева Данагуль (Қазақстан).

16 жасқа дейінгі ұлдар:

I орын - Мюралиев Лазиз

II орын - Болатов Алишер (Қазақстан)

III орын - Салимов Алиризо.

16 жасқа дейінгі қыздар:

I орын - Тажибекова Тогжан (Қазақстан)

II орын - Жаскайратова Айгерим (Қазақстан)

III орын - Норовсурен Лхагвадолгор (Моңғолия)

13 жасқа дейінгі ұлдар:

I орын - Шахобов Амир (Өзбекстан)

II орын - Есенгалиев Айбек (Қазақстан)

III орын - Батхияг Эрхембилег (Моңғолия).

13 жасқа дейінгі қыздар:

I орын - Кахарова Самира (Өзбекстан)

II орын - Бапаева Алина (Қазақстан)

III орын - Махмудова Мавлидахон (Өзбекстан)

10 жасқа дейінгі ұлдар:

I орын - Азизов Шейхали  (Өзбекстан)

II орын - Нематов Елбек (Өзбекстан)

III орын - Кадырбулат Айбар (Қазақстан)

10 жасқа дейінгі қыздар:

I орын - Баходирова Рухсора (Өзбекстан)

II орын - Энхкутур Номинзая (Моңғолия)

III орын - Каюмова Рухшона (Өзбекстан)

8 жасқа дейінгі ұлдар:

I орын - Шоназаров Суннат (Өзбекстан)

II орын - Фармонов Бекруз (Өзбекстан)

III орын - Алишев Азамат (Өзбекстан).

8 жасқа дейінгі қыздар:

I орын - Саматова Алтынай (Қазақстан)

II орын - Рахматова Гульчехра (Өзбекстан)

III орын - Давронова Шахзода (Өзбекстан).